Event Records (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Term
he: סיווג

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Deleted
he: נמחק

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Storage
he: אחסון

en: Values
he: ערכים

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Inserted
he: הוכנס

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
