Event Records (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Content
is: Innihald

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Term
is: Hugtak

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Default options
is: Sjálfgildir valmöguleikar

en: Storage
is: Geymsla

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
