Event Records (1.0.0-beta6) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Term
pl: Termin

en: Desc
pl: Malejąco

en: Other
pl: Inne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Default options
pl: Domyślne opcje

en: Storage
pl: Magazyn

en: Node deleted
pl: Węzeł został usunięty

en: Values
pl: Wartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Inserted
pl: Wklejony

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco
