Event Records (1.0.0-beta6) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: - All -
ps: - ټول -
