Event Records (1.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Default options
th: ตัวเลือก

en: Inserted
th: แทรกแล้ว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
