Events Theme (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Left sidebar
fr: Barre latérale gauche

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Banner
fr: Bannière

en: Front Page Slideshow
fr: Diaporama de la page d'accueil

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: Footer First
fr: Premier pied de page
