Events Theme (2.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Twitter
kk: Твиттер
