Events Theme (2.0.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Page title
ht: Tit paj

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la
