Events Theme (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин
