Events Theme (2.0.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Front Page Slideshow
ne: अगाडि पृष्ठ स्लाइड शो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू
