Events Theme (2.0.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Tabs
da: Faner

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: events
da: begivenheder

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
