Events Theme (2.0.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Front Page Slideshow
hu: Főoldali diavetítés

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Show slideshow
hu: Diavetítés mutatása

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
hu: Ennek a beállításnak a kiválasztásával lehet a diavetítést megjeleníteni a főoldalon. Az opció kikapcsolásával elrejthető.

en: Show Social Icons
hu: Közösségi ikonok mutatása

en: events
hu: események

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
hu: A cím, a webcím és a kép minden dián megváltoztatható az alábbi dia beállítási mezőcsoportoknál.
