Events Theme (2.0.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Header
is: Haus

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Tabs
is: Flipar
