Events Theme (2.0.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
