Events Theme (2.0.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
