Events Theme (2.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
