Events Theme (2.0.2) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Banner
uk: Банер

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Twitter
uk: Твітер

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer First
uk: Перший нижній колонтитул

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: events
uk: події

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
