Events Theme (2.0.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Footer First
vi: Phần chân thứ nhất
