Events Theme (2.1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка
