Events Theme (2.1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky
