Events Theme (2.1.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Banner
eo: Rubando
