Events Theme (2.1.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet
