Events Theme (2.1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
