Events Theme (2.1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Banner
oc: Bandièra

en: Tabs
oc: Onglets

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina
