Events Theme (2.1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore
