Events Theme (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf
