Events Theme (2.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
