Events Theme (2.0.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Banner
be: Банэр

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
