Events Theme (2.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
