Events Theme (2.0.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Left sidebar
cy: Bar ochr chwith

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde
