Events Theme (2.0.1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Banner
et: Bänner

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
