Events Theme (2.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
