Events Theme (2.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
