Events Theme (2.0.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Banner
lv: Baneris

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības
