Events Theme (2.0.1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Banner
pl: Baner

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora
