Events Theme (2.0.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Header
ru: Шапка

en: Left sidebar
ru: Левая боковая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Banner
ru: Баннер

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Front Page Slideshow
ru: Слайдшоу на главной странице

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer First
ru: Подвал 1

en: Show slideshow
ru: Включить слайдшоу

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ru: Отображение слайдшоу на главной странице сайта. Выключите чтобы не отображать.

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора
