Events Theme (2.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Tabs
sk: Záložky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
