Events Theme (2.0.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
