Events Log Track (3.0.0) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: Configuration
ast: Configuración

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Operation
ast: Operación
