Events Log Track (3.0.0) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: File
es: Archivo

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Format
es: Formato

en: Path
es: Ruta

en: Menu
es: Menú

en: Updated
es: Actualizado

en: Statistics
es: Estadísticas

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Comment
es: Comentario

en: Filter
es: Filtro

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Operation
es: Operación

en: About
es: Acerca de

en: Select a type
es: Seleccionar un tipo

en: Uses
es: Usos

en: Workflows
es: Flujos de trabajo

en: Event Type
es: Tipo de Evento
