Events Log Track (3.0.0) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Group
no: Gruppe

en: Description
no: Beskrivelse

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: File
no: Fil

en: Reset
no: Nullstill

en: Name
no: Navn

en: Path
no: Sti

en: Menu
no: Meny

en: Updated
no: Oppdatert

en: Statistics
no: Statistikk

en: User
no: Bruker

en: Comment
no: Kommentar

en: Filter
no: Filtrer

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Anonymous
no: Anonym

en: Operation
no: Handling

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: Workflows
no: Arbeidsflyter
