Events Log Track (3.0.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
