Events Log Track (3.0.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Statistics
af: Statistieke

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Operation
af: Operasie
