Events Log Track (3.0.1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
