Events Log Track (3.0.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Path
gu: પાથ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
