Events Log Track (3.0.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Format
hu: Formátum

en: Path
hu: Útvonal

en: Menu
hu: Menü

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Operation
hu: Művelet

en: About
hu: Leírás

en: Select a type
hu: Típus kiválasztása

en: Uses
hu: Használat

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok
