Events Log Track (3.0.1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Uses
hy: Օգտագործում
