Events Log Track (3.0.1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Statistics
lt: Statistika

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Operation
lt: Veiksmai

en: About
lt: Apie

en: Select a type
lt: Pasirinkite tipą

en: Uses
lt: Naudoja
