Events Log Track (3.0.1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: File
ps: دوتنه

en: Name
ps: نوم

en: Format
ps: بڼه

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Statistics
ps: احسائيه

en: User
ps: غړی

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: About
ps: په اړه
