Events Log Track (3.0.2) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Operation
gl: Operación

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
